Movies
Ratings
157
GladiatorRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Sid & NancyRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5