Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 2.0- One WinRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.0