Movies
Ratings
221
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.5