Titles you rated
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
The DefectsRated ★ 2.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0
BITCH X RICH 2Rated ★ 2.0
JirisanRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 2.5
User Not FoundRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Stealer: The Treasure KeeperRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Divorce InsuranceRated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
To My HarryRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 2.0