Titles you rated
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
HERORated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
101 Dalmatians: The SeriesRated ★ 3.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0