Movies
Ratings
155
PossessedRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
The CatRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
AquamarineRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0