Movies
Ratings
357
UpRated ★ 5.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
One Hour PhotoRated ★ 3.0
Hill of FreedomRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
The Elephant ManRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.0
Approved for AdoptionRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.0- Our FamilyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.0