Series
Ratings
44
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0- 푸른 파도Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
MineRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game Development GirlsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0