Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0