Movies
Ratings
220
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0