Titles you rated
- No Love ZoneRated ★ 1.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
AYAKA is in LOVE with HIROKO 2nd StageRated ★ 3.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 3.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.0
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0