Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0