Movies
Ratings
256
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0