Titles you rated
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Intolerable CrueltyRated ★ 3.0
The Big PictureRated ★ 4.0
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 3.0
X+YRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The President who Plays the PianoRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
A Single SparkRated ★ 3.5
Two Weeks NoticeRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0- The LetterRated ★ 4.0
Beethoven's 2ndRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0