Movies
Ratings
26
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0