Movies
Ratings
33
Ant-ManRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0