Movies
Ratings
891- Pitch HighRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 2.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5