Movies
Ratings
43
FrozenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0