Movies
Ratings
273
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 1.0
The FortressRated ★ 3.5
We Are XRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
AntipornoRated ★ 4.0
The Emperor in AugustRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The Killing FieldsRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5