Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0