Titles you rated
The InternRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Against the SunRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0