Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
West Side StoryRated ★ 2.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 2.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5