Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5