Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 1.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0