Titles you rated
IRISRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.0
BromanceRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
HealerRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 0.5- DamoRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0