Titles you rated
- 愛情闖進門Rated ★ 3.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.0- 신 도라에몽Rated ★ 2.0
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 2.0- Hanasaki Mai ga Damattenai 2015Rated ★ 3.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.0- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 3.0
Dr. RintarōRated ★ 1.5
JinRated ★ 3.0
Pan AmRated ★ 2.0
JinRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 0.5