Movies
Ratings
100
LUCK KEYRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
SullyRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.5