Series
Ratings
40
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0