Titles you rated
PinocchioRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Finding Mr. RightRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
Under ParisRated ★ 2.5
AtlasRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0