Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 1.5
Jason BourneRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0