Movies
Ratings
97
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5