Series
Ratings
13
Secret GardenRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0