Titles you rated
HannibalRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 1.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 5.0
Black Butler 2Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 1.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 4.0- SproutRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 5.0
- BeybladeRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 2.0