Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 2.5
Tin & TinaRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 2.5