Movies
Ratings
175
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0- Notes from the UnknownRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Roadrunner: A Film About Anthony BourdainRated ★ 3.0