Series
Ratings
18
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- 요즘책방 : 책 읽어드립니다Rated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5