Titles you rated
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
The Liar and His LoverRated ★ 2.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 2.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 3.5
Hidden IdentityRated ★ 3.5- Daddy FishRated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
Star's LoverRated ★ 2.0
Pied PiperRated ★ 2.5
The Bride of HabaekRated ★ 2.0
The Last EmpressRated ★ 2.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 2.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.5- The Flying SuperboardRated ★ 2.5