Movies
Ratings
16
Love, RosieRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0