Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 2.0
The Last CinderellaRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 2.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5