Movies
Ratings
34
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 1.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5