Titles you rated
The OutlawsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 0.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
The SacrificeRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5