Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
She's Gotta Have ItRated ★ 3.0
She's Gotta Have ItRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5