Series
Ratings
17
SKY CastleRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 1.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0