Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0