Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
The BeguiledRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
UpRated ★ 2.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0