Series
Ratings
21
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0