Series
Ratings
256
HERORated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 2.0
PianoRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0