Series
Ratings
30
The LegendRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5