Titles you rated
SaltRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0