Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0